Investice s možností spoření do zlata, stříbra, palladia a platiny

Ze vzrůstající poptávky ze strany našich klientů, kteří zejména v investičním zlatě a stříbře vidí jednu z možností, jak lépe diverzifikovat své portfolio vzešel požadavek na rozšíření portfolia našich produktů o tyto přímé investice do komodit. V určitých případech může menší podíl zlata v portfoliu dávat smysl. Jedná se o jeden z mála možných nástrojů, který může posloužit zejména v nejistých dobách jako důležitý uchovatel hodnoty. Zlato vždy bylo a stále je nejlepším uchovatelem hodnoty, což zvyšuje jeho atraktivitu pro investory.

Nabízíme za konkurenceschopné ceny zboží (mince i slitky jakýchkoli gramáží) pro investice do vzácných kovů s garancí zpětného odkupu. Investice do slitků prostřednictvím spořících plánů pro firmy, dospělé i děti je forma střednědobého až dlouhodobého spoření, kterou by měl mít každý investor v určité míře v portfoliu a lze spořit již od neěkolika set korun měsíčně.

Nabízíme zejména švýcarské zlaté a stříbrné slitky z 24 karátového zlata, certifikované švýcarskou firmou Argor-Heraeus SA, Valcambi, Münze Östereich, PAMP Fortuna, Heraeus aj. rafinérií, odpovídají londýnskému standardu Good Delivery a jsou proto bez problémů akceptovány na všech trzích. Doklady autenticity (logo dodavatele, rafinérie, unikátní čislo) a váha jsou deklarovány na svrchní straně slitku.

Máte zájem o produkt, nebo potřebujete bližší informace?

Zanechte nám zprávu

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Potvrzení